Програма лояльності

Якщо Ви з GreenNet вже понад шість місяців, Ви можете взяти участь в Програмі лояльності у своєму особистому кабінеті й отримувати щомісячний бонус на оплату послуги доступу до мережі Інтернет.


 1. Абонент є активним користувачем інтернет-послуг не менше 6 місяців.*
 2. В абонентський стаж при активації Програми лояльності включаються тільки повністю оплачені місяці, в яких коштів було знято не менш ніж передбачено щомісячною абонентською платою.
 3. Абонент не заблокований на 1 число поточного місяця.
 4. У абонента на 1 число місяця позитивний баланс. Оплату внесено до 00:30 першого числа
 5. Програма лояльності діє тільки для приватних клієнтів, які проживають в багатоквартирних будинках.
 6. Нарахування бонусу проводиться автоматично 1 числа кожного місяця.
 7. Після активації Програми лояльності в стаж зараховуються тільки місяці, які були оплачені до 1 числа та в повному обсязі тарифу.
 8. Програма лояльності доступна користувачам всіх тарифів, крім акційних.
 9. Брати участь можливо тільки в одній акції. Якщо активована Програма лояльності, то не можна брати участь в акції “Приведи друга” або “6 + 1” чи “10 = 12”.
 10. Програма лояльності не поширюється на приватний сектор.
 11. При переїзді й підключенні послуг на колишніх умовах в новому місці клієнт має право продовжити використання Програми лояльності.
 12. У разі призупинення послуг або використанні «Відтермінування платежу» в даному місяці розмір бонусу за Програмою лояльності становить 0.
 13. Компанія залишає за собою право змінювати умови програми.
 14. Бонус нараховується згідно з абонентським стажем: 6 – 12 місяців – 2%, 13 – 36 місяців – 4%, 37 – 60 місяців — 7%, > 61 місяця — 15%,
 15. Акційні кошти можуть бути використані виключно для оплати послуг за договором тим абонентом, який отримав ці бонуси. Бонуси не можна перевести на інший рахунок або отримати готівкою.

*Враховуються тільки повні місяці, коли здійснювалася оплата і використовувалися послуги.